Léto v Prazdroji

Termín konání akce 7. 7. 2022 — 25. 8. 2022
Čas konání akce 17:00 - 22:00
Vstupné 50 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj

Léto v Prazdroji

Tradiční Léto v Prazdroji je tady! Přijďte k nám na pivo a za skvělou zábavou!

Čtvrteční letní večery na nádvoří pivovaru rozezní „bigbítové“ kapely! Vstup do areálu bude již od 17 hodin a těšit se můžete na rockové kapely jako Brutus, Odyssea, Extra Band Revival, Odyssea nebo Michal Ambrož & Hudba Praha. V pivovaru zahraje i Support Lesbiens, Voxel & Spol., Keks a Děda Mládek Illegal Band. Těšíme se na vás!

Kapacita areálu je omezená! Proto doporučujeme vstupenky za 50 Kč koupit co nejdříve na odkazu níže!

KOUPIT VSTUPENKY

KOMPLETNÍ PROGRAM:

  • 7. 7.        Support Lesbiens
  • 14. 7.      Michal Ambrož & Hudba Praha
  • 21. 7.      Brutus
  • 28. 7.     Odyssea
  • 4. 8.       Extra Band Revival
  • 11. 8.      Keks
  • 18. 8.     Voxel & Spol.
  • 25. 8.     Děda Mládek Illegal Band

Facebook událost

Návštěvní řád

Změna programu vyhrazena. Vstupenky online lze zakoupit nejpozději 1 hodinu před začátkem akce. Doprodej bude probíhat na místě. Kapacita účastníků na koncertu je celkem 2 500 osob. Lávka pro pěší, od Štruncových sadů do pivovaru, je od 17 hodin po dobu konání koncertů Léta v Prazdroji ZAVŘENA!

Platba za občerstvení bude probíhat pouze pomocí bezhotovostního Cashless systému. U vstupu tedy dostanete zdarma kartu, kterou si na místě dobijete a budete ji moci využít na akce v pivovaru po celé léto (včetně Pilsner Festu). Peníze zpět na váš bankovní účet si jednoduše sami pošlete přes QR kód, který dostanete ke kartě. Vstup za 50 Kč můžete zaplatit v hotovosti, stejně tak kartu si můžete dobít hotovostí i platební kartou.

Vstupné

Děti do 6 let zdarma.

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit