Komentované prohlídky Pivovarského muzea

Termín konání akce 25. 7. 2020
Čas konání akce 11:45 - 14:00
Vstupné 90 Kč
Pivovarské muzeum v Plzni

Komentované prohlídky Pivovarského muzea

Tuto prázdninovou sobotu jsme pro vás připravili speciální prohlídky komentované naším průvodcem. Pivovarské muzeum v Plzni je největším muzeem svého druhu u nás, jedno z nejstarších pivovarských muzeí v Evropě a představí vám kompletní vývoj pivovarnictví. Na vlastní oči uvidíte hvozd, vyzkoušíte si jaké nástroje pro výrobu i stáčení piva používali a v sekci kuriozit zjistíte, jaké pivní světové rekordy jsou zaznamenány v Guinessově knize rekordů. Určitě si pořiďte i nezapomenutelnou fotografii u panelů, které jsou vyrobeny z historických pohlednic.

Na valečce je také nyní k vidění unikátní multižánrová výstava mladých plzeňských umělců Jsme stromy. Výstava reflektuje prostřednictvím uměleckých děl důležité společenské téma ochrany stromů a jejich nezastupitelnosti v našem životě.

Na závěr si starší 18 let vychutnají i čepované pivo Pilsner Urquell na zahrádce pivovarského šenku Na Parkáně, jelikož součástí vstupenky je i jedna pivenka.

PROHLÍDKY S PRŮVODCEM SE KONAJÍ V SOBOTU V ČASECH 11:45 A 13:00.

KOUPIT VSTUPENKU

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit