INDUSTRY OPEN – Prohlídka Bednárny a Vodárenské věže

Termín konání akce 3. 7. 2023 — 21. 8. 2023
Čas konání akce 13:45 - 14:55
Vstupné 200 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek

INDUSTRY OPEN – Prohlídka Bednárny a Vodárenské věže

VYPRODÁNO! DALŠÍ TERMÍNY BOHUŽEL PŘIDÁVAT NEBUDEME. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ! 

I letos vám v rámci festivalu Industry Open otevíráme brány veřejně nepřístupných míst našeho pivovaru! Budete tak mít zcela jedinečnou příležitost nahlédnout do Bednárny a ikonické Vodárenské věže, která je nedílnou součástí plzeňského panoramatu!

Bednárna
Věděli jste, že náš pivovar je jedním z posledních míst v Evropě, kde se zachovává tradiční bednářské řemeslo? Prazdrojští bednáři vyrábějí sudy původním náročným postupem, který není zaznamenán v žádné učebnici! Jejich nádhernou práci můžete obdivovat také v podobě ručně zhotovených korbelů, hodin či soudků. Tak neváhejte a objevte tajemství tohoto krásného řemesla během naší speciální prohlídky!

Vodárenská věž
Ve Vodárenské věži se vydáte po stopách Spalkova projektu, který se již před více než 115 lety zabýval dnes tolik aktuálním tématem energetické soběstačnosti. Nahlédnete do samotné věže, a budete mít možnost prohlédnout si také výstavu, která dokumentuje historii Vodárenské věže a popisuje její historickou roli.

Vzhledem k tomu, že tato speciální prohlídka nevede přes historické sklepy, není její součástí ani ochutnávka nefiltrovaného piva Pilsner Urquell. To můžete ochutnat pouze při návštěvě klasické prohlídky pivovaru Plzeňský Prazdroj. Nicméně dostanete žeton, který můžete uplatnit v Hospodě Na Spilce na pivo. Děkujeme za pochopení!

Více informací o festivalu Industry Open najdete ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit