Festival regionálních potravin Plzeňského kraje 2017

Termín konání akce 15. 9. 2017
Čas konání akce 11:00 - 17:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj

Festival regionálních potravin Plzeňského kraje 2017

Nenechte si ujít již 7.ročník festivalu regionálních potravin Plzeňského kraje, který se opět odehraje na nádvoří Plzeňského Prazdroje.

Návštěvníkům nabídne farmářský trh s nejlepšími regionálními potravinami, ochutnávky, zahradnickou dílnu a dvě kuchařské show, jejich hvězdou bude letos Emanuele Ridi.

Kromě vyhlášení vítězů soutěže Regionální potravina a farmářského trhu s oceněnými produkty nabídne festival také inspiraci, jak se dá s využitím regionálních potravin vařit.  Za sporák se postaví oblíbený Emanuele Ridi a během dvou kuchařských show ukáže své kulinářské umění, jehož výsledek mohou návštěvníci také ochutnat.

Na své si během festivalu přijdou i děti. V zahradnické dílně se dozví něco o bylinkách a jejich pěstování, vyzkouší si, jak se dojí kráva, a připraveny pro ně budou i různé hry se zemědělskou tematikou.

Na návštěvníky ale čeká také škola čepování piva, soutěže o ceny, stánky zahraničních regionů a v závěru festivalu také známé písně Waldemara Matušky v podání Vladimíra Waldy Nerušila a kapely Country Band.

Lokální potraviny jsou stále oblíbenější a Festival Regionálních potravin Plzeňského kraje je ideální příležitostí zjistit, které potravinářské výrobky se letos staly nositeli značky Regionální potravina. Zároveň také nabízí možnost tyto potraviny ochutnat a nakoupit.

Program:
11:00 – farmářský trh s regionálními potravinami
11:15 – zahradnická dílna
11:30 – škola čepování piva
12:00 – kuchařská show s Emanuelem Ridim
13:15 – zahradnická dílna
13:30 – škola čepování piva
14:00 – vyhlášení výsledků soutěže Regionální potravina Plzeňského kraje 2017
15:00 – kuchařská show s Emanuelem Ridim
16:00 – Vladimír Walda Nerušil a Country Band

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit