FC Viktoria slavnostně představí nové dresy

Termín konání akce 15. 7. 2015
Čas konání akce 17:00 - 19:00
Vstupné
Nádvoří Plzeňského Prazdroje

FC Viktoria slavnostně představí nové dresy

Nové dresy na sezonu 2015/2016 představí ve středu v podvečer Viktoria Plzeň. Úřadující mistr ve spolupráci se společností PUMA premiérově nachystal veřejnou prezentaci, se zcela novými variantami domácích i venkovních dresů se tak budou moct v prostorách plzeňského pivovaru seznámit přímo fanoušci Viktorie.

Program odstartuje ve středu 15. července od 17 hodin, kdy fanoušky uvítá populární speaker červeno-modrých Jiří Pelnář. K poslechu zahraje skupina X-Cover, chybět nebudou ani soutěže o vstupenky na sobotní Superpohár a zajímavé ceny z viktoriánského fanshopu. Hlavním bodem programu však bude představení dresů Viktorie Plzeň. „Fanoušci se mají na co těšit. Součástí středečního zábavného odpoledne bude také módní přehlídka, během které se v rolích modelů představí mimo jiné fotbalisté Viktorie,“ zve fanoušky na nádvoří plzeňského pivovaru tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár. 
Během fotbalového programu, na který je vstup samozřejmě zdarma, bude k dispozici také dostatek občerstvení a stánek s produkcí viktoriánského fanshopu. „Během celého programu pak proběhnou tři soutěže, jejichž výherci si odnesou domů zcela nové domácí varianty dresů podepsané celým týmem. Ty jim navíc předají přímo zástupci kabiny,“ zakončil Pillár. 

Veškeré informace ohledně domácí sady dresů a obou venkovních variantách z produkce společnosti PUMA se fanoušci Viktorie dozvědí přímo na místě.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit