Farmářské trhy a kuchařská show v pivovaru

Termín konání akce 22. 8. 2015
Čas konání akce 8:00 - 13:00
Vstupné VSTUPNÉ Vstup na akci je zdarma.
Nádvoří Plzeňského Prazdroje

Farmářské trhy a kuchařská show v pivovaru

Ještě dvakrát letos Plzeňské farmářské trhy zavítají na nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj – v sobotu 22. srpna a 19. září od 8 do 13 hodin.

Farmářské produkty a potraviny lokálního původu nabídnou návštěvníkům osvědčení prodejci zeleniny, mléčných výrobků, masa, uzenin či křupavého pečiva. Čepovat se bude nefiltrovaný ležák Pilsner Urquell. Seznam prodejců najdete na www.plzensketrhy.cz

Trhy doplní workshopy kuchařů z Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky. Na živo předvedou vaření z farmářských produktů. Recepty budou poskládané ze surovin, které se budou v daný den na farmářských trzích prodávat. Vaření si budete moci na místě vyzkoušet pod jejich dohledem i vy v plně vybavených mobilních kuchyních. Vaření jednotlivých receptů začíná v 9:00, v 10:00 a v 11:00 hodin.

22. srpna představí svůj um Martin Pudil, člen Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR. Martin je mladý talentovaný kuchař, který aktuálně šéfuje hotelu Dvořák v Táboře. Prošel mnoha štacemi – Alcron, La Terrassa… Martin pravidelně soutěží na tuzemských si světových soutěžích, kde obsazuje přední příčky.

Program je realizován za podpory projektu Czech Specials, Agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky.

CzechSpecials-logo-RGB

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit