Fotbalová fanzóna v pivovaru: Česko – Kazachstán

Termín konání akce 3. 9. 2015
Čas konání akce 15:00 - 23:30
Vstupné VSTUPNÉ Vstupné je zdarma.
Nádvoří Plzeňského Prazdroje

Fotbalová fanzóna v pivovaru: Česko – Kazachstán

V čtvrtek 3.září večer ve 20.45 hodin bude Plzeň svědkem dalšího důležitého utkání kvalifikace o mistrovství Evropy ve fotbale. V plzeňské Doosan Areně sousedící s pivovarem  se proti Čechům se postaví národní mužstvo Kazachstánu.

Na nádvoří Plzeňského Prazdroje už v 15:00 hodin otevře brány fanzóna s bohatým programem. Přijďte si zasoutěžit o fotbalové a pivní ceny. Ve spolupráci s partnery české fotbalové reprezentace si budete moci vyzkoušet mimo jiné test rychlosti kopu, zahrát si stolní fotbálek nebo minigolf. Ať půjdete fandit přímo na stadion nebo zůstanete na promítání v pivovaru, můžete si nechat na obličej namalovat českou vlajku nebo mušketýrský knírek.  Přítomní budou také internacionálové. Od 16:30 do 18:30 bude vystavena originální trofej Zlatý míč Josefa Masopusta, jehož památce je čtvrteční zápas v Plzni věnován. Fanoušci se s cennou relikvií mohou nechat zvěčnit na fotografii. Akce vyvrcholí promítáním zápasu na velkoplošné obrazovce. Výkop utkání je stanoven na 20:45 (vysílá ČT Sport).

Zažijte tak pivní test pravdy na vlastní chuťové buňky

Považujete se za znalce piva a pivních značek? Pak máte příležitost to prověřit! V putujícím stánku Gambrinus bude od od 15.00 do 22.00 hodin pro každého k dispozici ve slepém testu Gambrinus Nepasterizovaná desítka a dvanáctka a další utajené značky piv. Regulérnost slepého testu bude ověřena přítomným notářem, zároveň máte možnost podstoupit v průběhu testování i test na detektoru lži, který bude ve stánku připraven. K ryze pivní zábavě bude hrát příjemná hudba. Přijďte si prověřit, co všechno víte o pivu ke stánku Gambrinusu.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit