Evropský den sousedů v Plzeňském Prazdroji

Termín konání akce 27. 5. 2017
Čas konání akce 12:00 - 15:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Konferenční a společenské centrum SECESE

Evropský den sousedů v Plzeňském Prazdroji

Plzeňský Prazdroj je dobrým sousedem všech Plzeňáků a letos se zapojí do Evropského dne sousedů. Hostit vás bude Konferenční a společenské centrum Secese.

V sobotu 27. května pivovar nabídne hned tři termíny Školy čepování piva Pilsner Urquell, které budou začínat ve 12, 13 a 14 hodin. Návštěvníci se pod vedením pivovarského odborníka dozvědí více o správné péči o pivo a sami si vyzkouší, jaké to je, postavit se za výčep.

Škola čepování v rámci Evropského dne sousedů v Plzeňském Prazdroji se bude konat ve foyer Konferenčního a společenského centra Secese (nad nádvořím pivovaru) a nabídne také venkovní posezení s pivem Pilsner Urquell. Škola čepování piva je v rámci akce zdarma.

Více informací o projektu Evropský den sousedů najdete na: www.evropskydensousedu.cz

Těšíme se na vaši zastávku u nás!

POZOR, ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ A PŮVODNĚ OZNÁMENÝCH ČASŮ:

Vzhledem k přesunutí svatby do zahradního pavilonu Formanka bylo upraveno místo konání na Konferenční centrum Secese, které se ale nachází v těsné blízkosti Formanky. Čas konání akce je pouze od 12 do 15 hodin.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit