Dny evropského dědictví

Termín konání akce 13. 9. 2014
Čas konání akce 10:00 - 18:00
Vstupné CENA PROHLÍDKY Cena prohlídky Pivovarského muzea – 50 Kč / osoba Cena prohlídky Plzeňského historického podzemí – 60 Kč / osoba
Pivovarské muzeum v Plzni, Plzeňské historické podzemí

Dny evropského dědictví

Dny evropského dědictví (European Heritage Days) každoročně v měsíci září otevírají nejširší veřejnosti brány nejzajímavějších památek, budov, objektů a prostor, včetně těch, které jsou jinak zčásti nebo zcela nepřístupné. Již podruhé se do tohoto projektu zapojí i Pivovarské muzeum a Plzeňské historické podzemí

To vše bude přístupné za zvýhodněné vstupné a platí pro individuální návštěvníky.

Prohlídku Pivovarského muzea budete moci absolvovat v průběhu celého dne, tj. od 10- 18h. Budete tak moci odhalit tajemství výroby a způsobu podávání a pití piva v průběhu staletí v prostorách původního právovárečného domu z 15. století, který na Vás dýchne atmosférou středověku. Součástí prohlídky je kupónek, tzv. Pivěnka, opravňující k ochutnávce piva 0,3 l piva Pilsner Urquell (pro starší 18 let)  ve vybraných plzeňských restauracích. Vstupné činí 50,-Kč / osoba.

Poznejte Plzeňské historické podzemí, které bylo pod městem Plzní budováno od 14. století. Během prohlídky poznáte život pod městem a odhalíte tajemství autentických nálezů a zákoutí, které podzemí skrývá. Dozvíte se, jak podzemí vznikalo, a poznáte rozmanitost jeho využití. Díky exponátům a vystaveným nálezům proniknete i do historie města a každodenního života středověkých obyvatel města Plzně. V rámci prohlídky dostanete pivní kuponek, který vás opravňuje k ochutnávce pivního speciálu Master polotmavý (pouze starší 18 let) ve vybraných plzeňských restauracích. Komentované prohlídky budou probíhat v časy 11:00, 14:00, 15:30 a 16:30 hodin a je možné si je zarezervovat na tel. +420 377 224 955 či na e-mailu muzeum@asahibeer.cz. Vstupné činí 60,-Kč / osoba.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit