Marie Rottrová koncert

Termín konání akce 15. 9. 2022
Čas konání akce 19:00
Vstupné 595 Kč
Pivovar Plzeňský Prazdroj
Koupit zážitek

Marie Rottrová koncert

KONCERT BYL PŘESUNUT Z DŮVODU NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ DO VELKÉ SYNAGOGY.

Děkujeme za pochopení.

Marie Rottrová, koncert první dámy českého soulu.

Galakoncert s BigBandem Septet Plus Orchestra a hostem Petrem Němcem, na kterém zazní mimo osvědčené hity i písničky ze začátku jejich kariéry, za něž si Marie Rottrová vysloužila přezdívku „Lady Soul“.

Česká hudební ikona Marie Rottrová za doprovodu hudebního tělesa si zazpívá samozřejmě i písně, které ji vynesly na pomyslný Olymp. Můžete se tedy těšit na hudební klenoty jako např: Lásko, voníš deštěm, Ten vůz už jel, Skořápky ořechů, Marétka, Zřejmě letos nikde nejsou kytky, S tím bláznem si nic nezačínej.

Jako host vystoupí plzeňský dětský pěvecký sbor Andílci.

Lístky na galakoncert k zakoupení ZDE

Přijďte s rodinou, kamarády, spolužáky nebo sousedy strávit večer. Pobavíte se, ušetříte a ještě podpoříte mezigenerační programy v Plzni. V prodeji najdete i zvýhodněné vstupenky pro tři, čtyři či pro pět osob.

Více informací na facebookové události ZDE.

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit