Autorské čtení z knihy Staré Plzeňské hostince k výstavě Plzeňské hospody

Termín konání akce 20. 9. 2017
Čas konání akce 16:30 - 18:00
Vstupné VSTUPNÉ zdarma
Pivovarské muzeum v Plzni

Autorské čtení z knihy Staré Plzeňské hostince k výstavě Plzeňské hospody

Nenechte si ujít čtenářské odpoledne v Pivovarském muzeu v Plzni, kde proběhne již druhé autorské čtení z knihy Staré Plzeňské hostince aneb Kde se v Plzni jedlo, pilo a veskrze dobře žilo ve spolupráci s Knihovnou města Plzně. Knihu napsala Markéta Maškovská, autorka výstavy Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty.

Přijďte si poslechnout na valečku povídky a vyprávění o starých plzeňských hospodách, setkejte se s pamětníky a objevte kouzlo plzeňského pohostinství. Taktéž se můžete těšit na představení zajímavé regionální literatury od Knihovny města Plzně k pivovarskému a hospodskému tématu. A nebude chybět ani výborně ošetřené pivo Pilsner Urquell.

Výstava Plzeňské hospody aneb Z pivovaru za štamgasty prezentuje všechny oblasti týkající se pohostinství v Plzni z konce 19. a počátku 20. století. Mezi tématy jsou zahrnuty i společenský a spolkový život v Plzni, výletní hostince, vinárny, kavárny, hotely a v neposlední řadě dvě velké a spolu související skupiny hostinští – štamgasti a stolní společnosti. Více informací o výstavě najdete ZDE

Vstupné

Upozornění

V souladu s nařízením Ministerstva zdravotnictví jsou až do odvolání prohlídkové trasy a zážitkové programy pro veřejnost uzavřeny. Děkujeme za pochopení!

V případě dotazů nás kontaktujte na reservations@asahibeer.cz nebo na čísle +420 377 062 888 od pondělí do pátku v čase 9:00 – 17:00 hodin.

Nastavení soukromí

Zde můžete nastavit provolení pro jednotlivá Cookies.

Uložit