(Čeština) Léto v Prazdroji 2023

Datum 6. 7. 2023 — 31. 8. 2023
Time (Čeština) 20:00 - (Čeština) 22:00
Admission (Čeština) 100 Kč
(Čeština) Pivovar Plzeňský Prazdroj
ERLEBNIS KAUFEN

(Čeština) Léto v Prazdroji 2023

Leider ist der Eintrag nur auf Tschechisch verfügbar.

Tradiční festival Léto v Prazdroji 2023 je konečně tady! Letošní ročník je oslavou 20. jubilejního výročí tohoto oblíbeného festivalu. Těšit se můžete na čtvrteční večery plné hudby a zábavy na nádvoří našeho pivovaru. Rozezní ho energické „bigbítové“ kapely, které vám zaručí skvělou atmosféru a nezapomenutelný hudební zážitek. Koncerty začínají každý týden vždy od 20 hodin. A to není vše! Samozřejmě se můžete těšit i na bohaté občerstvení, pivo přímo od zdroje a doprovodný program. Přijďte si užít nezapomenutelné letní večery plné zábavy, piva a skvělého jídla do pivovaru Plzeňský Prazdroj a zažijte léto jako nikdy předtím!

Kapacita areálu je omezená. Proto doporučujeme vstupenky za 100 Kč koupit s předstihem na odkazu níže!

KOUPIT VSTUPENKY

Kompletní program:

  • 6. 7. – Děda Mládek Illegal Band
  • 13. 7. – Odyssea
  • 20. 7. – Brutus
  • 27. 7. – Michal Šindelář
  • 3. 8. – Hibaj
  • 10. 8. – Kečup
  • 17. 8. – Extra Band revival
  • 24. 8. – Turbo
  • 31. 8. – Lucie revival

Leháro v pivovaru:

.

Na Létu v Prazdroji 2023 se bude platit pouze bezhotovostně! Připojujeme se k dalším festivalům v České republice a zahraničí a přicházíme s nejrychlejším placením od NFCtron. Zkracujeme fronty, šetříme čas a chráníme životní prostředí. Jediné co budete pro placení na festivalu potřebovat je náramek s čipem, který si budete moci zakoupit u vstupu za 30 Kč a lze jej využít na všechny koncerty festivalu Léto v Prazdroji 2023. Pro skupinu přátel nebo pro jednu rodinu stačí pouze jeden náramek dohromady. Není potřeba, aby měl každý svůj. 🎸

Změna programu vyhrazena. Vstupenky online (2000 ks) lze zakoupit nejpozději 1 hodinu před začátkem akce. Doprodej (500 ks) bude probíhat na místě. Lávka pro pěší, od Štruncových sadů do pivovaru, je po dobu konání koncertů Léta v Prazdroji ZAVŘENA! Vstupujte tedy pouze Jubilejní historickou branou. 

Návštěvní řád

Eintrittspreis

Warnung

Im Einklang mit der Verordnung des Gesundheitsministeriums werden auf Widerruf die Besichtigungen und die Erlebnisprogramme für die Öffentlichkeit geschlossen. Wir danken für Ihr Verständnis!

Ihre Fragen richten Sie bitte an die E-Mail-Adresse reservations@asahibeer.cz oder die Telefonnummer +420 377 062 888.

Privatsphäre-Einstellungen

Hier können Sie einstellen, welche Cookies Sie zulassen

Speichern