menu

Zahradní Pavilon Formanka

Uspořádejte svoji akci na Formance, která byla postavena již v roce 1892. Slavné plzeňské pivo zde ochutnávali návštěvníci z celého světa. V současné době slouží v odpoledních hodinách jako zaměstnanecký PUB a nově ji můžete navštívit i vy či si ji rezervovat pouze pro svoji soukromou akci.

Technické vybavení prostoru

Prostor Formanky je vybaven jedním výčepem, kulečníkovým stolem a nabízí stylové prostředí s originální pivní tématikou. Dovnitř Formanky se vejde 60 osob. Hned vedle se nachází zahrádka s letním sezením až pro 50 osob, která je vhodná pro zahradní párty s grilováním.

Doporučujeme pro tyto akce:

Posezení s přáteli, rodinné oslavy, ale také firemní večírky, aj.

Přijďte si nově na Formanku po práci na pivo:

Od 1. dubna jsme tuto jedinečnou letní lokalitu zpřístupnili široké veřejnosti. Až pro 60 hostů je vytvořeno soukromé posezení uvnitř Formanky a dalších 50 návštěvníků může využít letní zahrádku. Formanka je otevřena každý pracovní den od 16 do 21 hodin a nabízí výborně ošetření pivo Pilsner Urquell přímo od zdroje.

Objednejte si jedinečnou akci:

3 hodinový zážitek s nefiltrovaným pivem Pilsner Urquell: Posezení na Formance

Kudy do pivovaru

Konferenční a společenské centrum Secese

U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
GPS: 49°44'47.339"N, 13°23'10.568"E

Další kontaktní údaje Napište nám
Zážitky v pivovaru

Zažijte nezapomenutelné chvíle na ve škole čepování piva, během párty v pivovaru Gambrinus nebo jako pivovarští tovaryši.

Zjistit více
Suvenýr z pivovaru

Pořiďte jako vzpomínku na návštěvu pivovaru sklenici s vlastním jménem nebo jiný pivní dárek v prodejně přímo na nádvoří nebo v našem eshopu.

Koupit
Doprovodné programy

Zažijte nezapomenutelné chvíle na formanském voze, zpestřete program vašim hostům bednářskými aktivitami jako skládání nebo válení soudků.

Zjistit více