menu

Pronájem prostor

PRONÁJEM JEDINEČNÝCH PROSTOR PIVOVARU PLZEŇSKÝ PRAZDROJ

Udělejte dojem na své obchodní partnery, zahraniční návštěvu nebo svatební hosty. Pivovar Plzeňský Prazdroj nabízí pro vaši akci prostory s jedinečnou atmosférou, prvotřídním servisem a technickou podporou. Uspořádáte zde komorní oslavu i velkou konferenci.

Prostory s historií

Plzeňský Prazdroj vám nabízí širokou škálu možností pronájmu reprezentačních a historických prostor pivovaru a Pivovarského muzea.Reprezentační prostory se šesti sály našeho konferenčního centra jsou provedeny v secesním stylu. V historických sklepeních pivovaru jsou ukryté tzv. šalandy – původně pro pivovarskou chasu, dnes pro zábavu našich hostů. Pro velké prezentační akce je k dispozici i rozlehlé nádvoří.

Zobrazit nabídku

Svatební balíček

Katalog fotografií

Balíčky služeb

Reprezentační sály Secese

Využijte pro své akce a konference jedinečné pivovarské prostory 6 sálů s neopakovatelnou atmosférou, které si zachovaly svou osobitost, ale zároveň splňují náročné požadavky na moderní společenské a konferenční centrum.

 • 10 - 150 osob
 • 16–150 m2

ReprezentaŔnÝ sßly Secese - sßl Pilsner Urquell

Šalandy

Exkluzivní prostory ukryté v labyrintu chodeb historických ležáckých sklepů. K dispozici máme 2 šalandy. Doporučujeme pro tyto akce: setkání s klienty či obchodními partnery, firemní večírky, soukromé oslavy.

Vzhledem k velkému zájmu a omezené kapacitě našich Šaland vám doporučujeme rezervovat si termín pronájmu s dostatečným předstihem.

 • 15 - 50 osob
 • 36 a 72 m2

Šalanda (8)

Gambrinus Varna 1869

Uspořádejte pro své klienty večírek nebo prezentaci v srdci pivovaru Gambrinus. Využijte naši nabídku netradičních prostor, jejichž historie sahá až do roku 1869.

 • až 50 osob
 • 120 m2

Prohlídka Gambrinus (8)

Zahradní Pavilon Formanka

Uskutečněte svoji soukromou akci v jedinečných prostorech zahradního pavilonu Formanka. Dovnitř Formanky s originální pivní výzdobou  se vejde 60 osob a venkovní zahrádku může využít až dalších 50 osob.

Navíc nově je Formanka otevřena od pondělí do pátku od 16 do 21 hodin i široké veřejnosti. Tedy neváhejte a přijďte po práci na výborně ošetřené pivo Pilsner Urquell do dříve jen zaměstnaneckého PUBu.

 • až 110 osob
 • 112 m2

Formanka (4)

Nádvoří pivovaru

Pro velké prezentační akce nabízíme k pronájmu malebné nádvoří pivovaru.  Doporučujeme pro tyto akce: Prezentační akce např. automobilů, open air akce, srazy, společenské akce, koncerty

 • až 3000 osob
 • od 400 m2

Nßdvo°Ý pivovaru

Návštěvnické centrum

Návštěvnické centrum nabízí atraktivní členité prostory, které lze pronajmou samostatně nebo jako celek s kinosálem. Doporučujeme pro tyto akce: společenské události, rauty, přednášky, koncerty, konference.

Návštěvnické centrum 150 osob, Kinosál 150 osob

 • až 300 osob
 • 300–600 m2

NßvÜtývnickÚ centrum

Pivovarské muzeum

Zajímavé vnitřní i venkovní prostory nabízí k pronájmu Pivovarské muzeum. Doporučujeme pro tyto akce:  raut, koktejl, hudební vystoupení, svatební obřad, firemní prezentace, staročeská zabijačka.

 • až 150 osob
 • 50–200 m2

 • 80 – 200 m2

PivovarskÚ muzeum

DOPROVODNÉ PROGRAMY

K akcím pořádaným v pivovaru či Pivovarském muzeu nabízíme pestrou škálu doprovodných služeb a programů, díky kterým bude vaše akce jedinečným zážitkem, a účastníci na ni budou rádi vzpomínat.

Hudební vystoupení

Kudy do pivovaru

Konferenční a společenské centrum Secese

U Prazdroje 64/7, 301 00 Plzeň
GPS: 49°44'47.339"N, 13°23'10.568"E

Další kontaktní údaje Napište nám
Zážitky v pivovaru

Zažijte nezapomenutelné chvíle na ve škole čepování piva, během párty v pivovaru Gambrinus nebo jako pivovarští tovaryši.

Zjistit více
Doprovodné programy

Zažijte nezapomenutelné chvíle na formanském voze, zpestřete program vašim hostům bednářskými aktivitami jako skládání nebo válení soudků.

Zjistit více
Svatební
nabídka

Prožijte váš jedinečný den bez starostí v našem pivovaru.

Svatební balíček