menu

Prohlídka pivovaru Gambrinus

 

Užijte si prohlídku pivovaru plnou zábavy

Také vám chutná nejoblíbenější české pivo? Pivovar Gambrinus otevřel brány veřejnosti. Naučte se Gambrinus čepovat, poznejte postup jeho vaření a užijte si interaktivní Gambrinus Arénu. Přijďte s přáteli – s nimi chutná Gambrinus nejlépe.

Kam vás zavede naše trasa

Pivovar Gambrinus, kterým se pyšní město Plzeň, vaří oblíbené pivo již od roku 1869. Ukážeme vám provozy pivovaru, suroviny, tradiční postupy i moderní technologie výroby. Zjistíte, jak dohlížíme na kvalitu piva, a pobavíte se v Gambrinus Aréně.

Stará a nová varna

Zavedeme vás do samého srdce pivovaru – současné varny, která zvládne uvařit 12 várek piva denně (jedna má 840 hl studené mladiny). Pivovar Gambrinus ale rekonstruoval také původní varnu – z roku 1869, ve které si v závěru prohlídky pochutnáte na pivě Gambrinus.

Degustace piva a škola čepování

Přesvědčte se sami, jak dobře kvalitu piva Gambrinus hlídáme. Na závěr prohlídky pro vás pivovar Gambrinus připravil ochutnávku a školu čepování piva vedenou naším sládkem (pouze pro starší 18 let).

Otevírací doba

červen 2015 sobota a neděle 11:00, 13:00 a 15:00 zaregistrujte se zde a získejte v červnu prohlídku zdarma 
červenec-srpen 2015 sobota 13:00 a 15.30

Prohlídky pro předem objednané skupiny kdykoliv během otevírací doby Návštěvnického centra

Časy prohlídek se mohou měnit podle návštěvnosti pivovaru. Doporučujeme vám si je před vaší návštěvou zde ještě jednou ověřit.Poslední prohlídka pivovaru Gambrinus za standardní cenu začíná vždy 1,5 hodiny před koncem otevírací doby Návštěvnického centra. Prohlídky mimo otevírací dobu lze objednat za příplatek 50,-Kč na osobu.

Cena prohlídky

Běžné vstupné Zvýhodněné vstupné*
Gambrinus Prohlídka v českém jazyce 120 Kč 70 Kč

*Děti od 6 let, studenty do 26let, seniory nad 70 let, TP, ZTP, držitele HI YHA karty.

 

Při zakoupení vstupenky na dvě a více různých našich prohlídek získáváte slevu na vstupném 25%.  Bližší informace najdete v podrobném ceníku (PDF).

Další informace o prohlídce

  • Kapacita skupiny pro prohlídku je 40 osob.

  • Délka prohlídky je 120 minut.

  • Pro návštěvu sklepů doporučujeme teplejší oblečení – teplota se pohybuje okolo +5 °C.

  • Součástí prohlídky je ochutnávka piva Gambrinus (pro starší 18 let).

    Mladším 18 let je vstup na prohlídku pivovaru Gambrinus povolen pouze se souhlasem a pod trvalým dozorem rodičů či jiné odpovědné doprovázející osoby starší 18 let.

Předem objednané skupiny mohou absolvovat prohlídku pivovaru Gambrinus kdykoliv během otevírací doby Návštěvnického centra Plzeňského Prazdroje. Podmínkou je minimální vstupné 3 120 Kč pro skupinu do 26 osob.. Každá další osoba nad tento limit hradí klasické vstupné podle ceníku.

Školním skupinám, ve kterých jsou studenti mladší 18 let, a jiným skupinám nezletilých návštěvníků bohužel není vstup na prohlídku pivovaru Gambrinus povolen. Těmto skupinám nabízíme prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj, prohlídku Pivovarnictví – úspěšné odvětví českého průmyslu nebo návštěvu Pivovarského muzea či Plzeňského historického podzemí.

V souladu se zákonem mladistvým do 18 let alkohol nepodáváme.

Pro mladší 18 let je vstup na standardní prohlídkovou trasu Gambrinus povolen pouze se souhlasem a pod trvalým dozorem rodičů či jiné odpovědné doprovázející osoby starší 18 let a plně způsobilé k právním úkonům (např. učitele, průvodce).

Kudy do pivovaru

Plzeňský Prazdroj - Návštěvnické centrum

U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň
GPS: 49°44'47.339"N, 13°23'10.568"E

Rádi zodpovíme vaše dotazy či zarezervujeme prohlídku denně od 8:00 do 17:00

Další kontaktní údaje Napište nám
Dárkový poukaz

Prohlídka pivovaru, zážitkový program nebo pivní suvenýr podle vlastního výběru jsou ideálním dárkem pro každého muže, co pivo může.

Koupit
Suvenýr z pivovaru

Pořiďte jako vzpomínku na návštěvu pivovaru sklenici Gambrinus s vlastním jménem nebo jiný pivní dárek v prodejně přímo na nádvoří nebo v našem eshopu.

Koupit
Párty v pivovaru Gambrinus

Užijte si návštěvu pivovaru Gambrinus naplno! Strávíte čtyři a půl hodiny v srdci pivovaru s odborníky na pivo a pivovarnictví.

Objednat