menu
Kalendář akcí
1 listopad
31 březen
2017

S Plzeňskou kartou do Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí za polovic

Pivovarské muzeum v Plzni a Plzeňské historické podzemí 10:00 - 17:00

Vyrazte na prohlídku Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí za polovic! Stačí si s sebou vzít svou Plzeňskou kartu a prokázat se jí na recepci Pivovarského muzea v Plzni. Od 1. listopadu 2016 do 31. března 2017 dostanete 50 % slevu na vstupné. A co vás na prohlídce čeká?

a

Pivovarské muzeum v Plzni jako jediné odborné muzeum svého druhu v Čechách vypráví příběh a historii piva a pivovarnictví, a co se týče pojetí i šíře expozice, údajně nemá ve světě konkurenci. Muzeum sídlí ve středověkém právovárečném domě z 15. století. Uvidíte zde původní gotickou sladovnu, hvozd, nebo valečku. Více informací o muzeu.

Při prohlídce Plzeňského historického podzemí  vás čeká 800 metrová trasa vedoucí labyrintem chodeb, sklepů a studní, který byl pod městem Plzní budován od 14. století a měří více než 14 kilometrů. Plzeňské historické podzemí plnilo pro své středověké obyvatele řadu funkcí, přičemž vše o jeho historii a také o životě středověkých občanů Plzně vám poodhalí prohlídka s průvodcem. Více informací o podzemí.

a

PODMÍNKY UPLATNĚNÍ SLEVY

Akční vstupenky je možné zakoupit pouze po předložení Plzeňské karty na recepci Pivovarského muzea v Plzni. Vstupenky nelze zakoupit v internetovém prodeji.

Sleva se vztahuje pouze na běžné vstupné a neplatí pro zvýhodněné vstupné (děti, studenti, senioři).

Tato sleva nelze kombinovat s jinými slevami.

Na prohlídky nelze brát z technických důvodů rezervace.

Pivovarské muzeum lze navštívit kdykoli během otevírací doby.

Plzeňské historické podzemí jen s průvodcem. Aktuální časy prohlídek naleznete na Více informací o podzemí.