menu
Kalendář akcí
26 květen
2017

Plzeňská muzejní noc 2017

Pivovarské muzeum v Plzni a Plzeňské historické podzemí 18:00 - 22:00

Netradiční večerní atmosféru Pivovarského muzea v Plzni a Plzeňského historického podzemí si můžete vychutnat v pátek 26. května 2017 od 18 do 22 hodin v rámci Plzeňské muzejní noci. Zvýhodněné vstupné na prohlídky: 40 Kč/ osoba

PIVOVARSKÉ MUZEUM V PLZNI

Pivovarské muzeum v Plzni bude pro večerní prohlídky otevřeno od 18. hodiny. Muzeum si budete moci libovolně projít s tištěným průvodcem až do 22:00 hodin. Během prohlídky se dozvíte zajímavosti o výrobě piva, jeho slavné historii a tradici v plzeňském regionu. Navíc starší 18 let se mohou těšit na občerstvení v podobě ochutnávky plzeňského ležáku Pilsner Urquell.

PLZEŇSKÉ HISTORICKÉ PODZEMÍ

Noční prohlídky Plzeňského historického podzemí s průvodcem budou probíhat každých 20 minut od 18 hodin, přičemž poslední prohlídka začne ve 21:40 hodin. Maximální kapacita jedné skupiny je 20 osob. Vzhledem ke každoročnímu velkému zájmu o prohlídky historického podzemí vám doporučujeme si zakoupit vstupenky předem pomocí online systému.

Během Plzeňské muzejní noci můžete také navštívit:

 Západočeské muzeum, Západočeskou galerii, Galerii města Plzně, Galerii Jiřího Trnky, Galerii Ladislava Sutnara a DEPO 2015.

Festival muzejních nocí 2017 pořádá Asociace muzeí a galerií České republiky s podporou Ministerstva kultury ČR. Další festivalové akce naleznete na http://www.muzejninoc.cz.