menu
Kalendář akcí
10 červen
2018

Mezinárodní sraz historických vozů Peugeot

Nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj 12:00 - 15:00

Pro všechny milovníky automobilové historie se druhý červnový víkend naskytne jedinečná možnost zhlédnout prestižní mezinárodní setkání členů asociace L’Aventure Peugeot, kteří k nám zavítají na svůj tradiční každoroční sraz.

Víkendový program je atraktivní nejen pro účastníky, ale také pro diváky, kterým se na více místech otevírá jedinečná možnost vidět historické vozy značky Peugeot, které jsou jinak po většinu roku pečlivě uskladněny v garážích majitelů či v různých sbírkách napříč Evropou.

Na nádvoří pivovaru je budete moci v lesku obdivovat v neděli od 12 hodin do 15 hodin, kde rovněž proběhne závěrečné slavnostní vyhlášení a ocenění úspěšných týmů.

V Česku se uskuteční již 26. ročník této mimořádně významné události s celoevropským přesahem, které se účastní majitelé historických Peugeotů nejen z Francie, ale také z Německa, Rakouska, Švýcarska, Belgie či Lucemburska. Přibydou k nim však také vybraní čeští zástupci z řad sběratelů, kteří propadli lásce k historickým vozům této francouzské značky.

Více informací o akci najdete zde.