menu
Kalendář akcí
10 srpen
2017

Léto v Prazdroji – RED HOT CHILLI PEPPERS REVIVAL

nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj 19:00 - 22:00

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera. Druhý srpnový čtvrtek vystoupí Red Hot Chilli Peppers Revival.

Ret Hot Chili Peppers (RHCP) jsou kultovní kapela původem z amerického Los Angeles.  Jejich funk-rock s částečnými rapovými a punkovými prvky dobývá svět od roku 1983, kdy středoškolští spolužáci RHCP založili.

Red Hot Chili Peppers Revival jsou jejich nejlepším českým band revivalem a pochází z Brna. Od roku 2005, kdy RHCP Revival vznikli, odehráli přes 100 koncertů, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko), a získali si mnoho příznivců i skalních fanoušků.

Jejich koncerty nabízí průřez celé tvorby RHCP. Kapela se vždy snaží o co nejautentičtější zvuk a vizuální projev, tedy včetně kostýmů a výbuchů energie, kterou hudba RHCP obsahuje.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. Více informací o dalších srpnových koncertech ZDE.

V září se můžete znovu těšit na Letní kina v Prazdroji. Jaký bude program najdete ZDE.