menu
Kalendář akcí
16 srpen
2017

Léto v Prazdroji – MAREK ZTRACENÝ S KAPELOU

nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj 19:00 - 22:00

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Jediný koncert, který v rámci Léta v Prazdroji připadá na středu, odehraje Marek Ztracený s kapelou. Zpěvák, skladatel, textař, multiinstrumentalista a držitel několika hudebních cen v roce 2008 debutoval deskou „Ztrácíš“ se stejnojmenným hitem, který lámal hity rádiové hranosti.

V roce 2010 přidal desku „Pohledy do duše“, 2012 „V opilosti“, odkud pochází „Sex s ex“, která byla po 12 týdnů nejhranější písní a zařadila se k hitům „Ztrácíš“, „Něco končí“ a „V opilosti“, které taktéž obsadily první místa českých hitparád.

Z roku 2015 pochází deska „Pády“, která je dobře přijímána jak fanoušky, tak i předními kritiky. Marek odehrál přes 650 koncertů po celém Česku i na Slovensku, vystupuje na festivalech – Coulours of Ostrava, Kryštofkem, Okoř, Votvírák, Sázavafest nebo Benátská noc.

Koncert je součástí finálového klání soutěže Pilsner Urquell Master Bartender, která volí ty nejlepší mistry výčepní z Česka.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. Více informací o následujících koncertech ZDE.

V září se můžete znovu těšit na Letní kina v Prazdroji. Více informací o tom, co budeme promítat ZDE.