menu
Kalendář akcí
3 srpen
2017

Léto v Prazdroji – LAURA A JEJÍ TYGŘI

nádvoří pivovaru Plzeňský Prazdroj 19:00 - 22:00

Nenechte si ujít tradiční pivovarské Léto v Prazdroji. Letos se uskuteční již 14. ročník oblíbených čtvrtečních koncertů na nádvoří pivovaru v červenci a srpnu.

Každý čtvrtek se od 19 hodin se představí předkapela a poté od cca 20.30 hodin hlavní hvězda večera. První srpnový čtvrtek se můžete těšit na kapelu Laura a její tygři, pro kterou jsou poznávacím symbolem černé kalhoty, funky drive černé brýle a soulová naléhavost černé kravaty a jazzová elegance bílé košile a rocková energie.

Fenomenální nástup Laury a jejích tygrů předznamenal více než 28 letou koncertní historii kapely. Stovky koncertů ve vyprodaných sálech v Čechách i na Slovensku zaujali mezinárodní promotéry a po pádu “železné opony” tygři úplně mizí z domácí scény a koncertují převážně na evropských podiích převážně v Německu a Francii nebo Belgii, ale také ve starobylých amfiteátrech Kartága, Monastiru a Hammametu nebo na EXPO 2010 v Šanghaji. Laura a její tygři mají v současné době na svém kontě více než 1 600 koncertů v rockových klubech a na festivalech doma i v zahraničí, 12 vydaných alb a pět velkých koncertních projektů. Neúnavný hledač talentů Karel Šůcha v Lauře a jejich tygrech vychoval řadu významných osobností českého kulturního života – např. Ilonu Csákovou, Martina Poštu, Miloše Vacíka, Dana Nekonečného, Lenku Novou a mnoho dalších.

Koncerty v rámci Léta v Prazdroji se budou konat za každého počasí.

Přijďte i vy a užijte si společně s námi úžasnou atmosféru koncertů a piva Pilsner Urquell na nádvoří pivovaru. Více info a dalších koncertech v pivovaru ZDE.

V září se v pivovaru můžete opět těšit na letní kina. Co budeme promítat najdete ZDE.