menu

Doprovodné programy

Doprovodné programy a služby

K akcím pořádaným v pivovaru či Pivovarském muzeu nabízíme nově pestrou škálu doprovodných služeb a programů, díky kterým bude vaše akce jedinečným zážitkem a účastníci na ni budou rádi vzpomínat.

Ať už si vaši klienti chtějí z Plzně odnést vzpomínku v podobě nezapomenutelné chuti piva Pilsner, nebo raději dávají přednost suvenýrům, které jim návštěvu u nás budou připomínat i doma, v nabídce doprovodných služeb a programů máme možnost pro každého z nich. Programy jsou vhodné pro společenské, firemní i soukromé akce a lze je kombinovat.

Pokud si nevyberete z nabízených služeb, rádi sestavíme doprovodný program dle Vašich požadavků. Neváhejte se na nás obrátit.

Konferenční a společenské centrum Secese

U Prazdroje 7, 304 97 Plzeň

Tel.: +420 377 062 139

E-mail: secese@prazdrojvisit.cz

Prohlídky

Prohlídka pivovaru Plzeňský PrazdrojPivovarského muzea či Plzeňského historického podzemí jsem vhodným doplněním programu vaší akce pořádané v pivovaru. Více zjistíte na stránkách konkrétních prohlídek.

Napište nám
ProhlÝdky

Jedinečný dárek na památku

Potěšte své klienty originálním dárkem z nejslavnějšího českého pivovaru – nápojovým sklem, dárkově baleným pivem, oblečením z kolekce Pilsner Urquell a Gambrinus a mnoho dalšími „pivními specialitami“.

Hledáte osobní originální dárek?

Věnujte svým hostům originální pivní sklenici s vybroušeným jménem či osobním věnováním.

Vybírat můžete z našeho bohatého sortimentu v dárkové prodejně na nádvoří pivovaru nebo na eshopu.

Napište nám
prazdrojdarky

Pivovarská zpestření

Vyvalte sudy!

Vaši hosté si vyzkouší, jak dříve sklepmistři v pivovaru manipulovali s dřevěnými sudy. Účastník má k dispozici tyč na pohánění/koulení sudu, pomocí které musí dopravit sud na určitou vzdálenost a předat partnerovi z páru.

Staňte se bednářem

Vaši hosté se stanou na okamžik pivovarskými bednáři a v bednářské dílně budou mít za úkol postavit miniaturu pivovarského sudu. Stejným způsobem pivovarští bednáři dubové sudy vyráběli a dodnes vyrábějí.

Napište nám
Pivovarskß zpest°enÝ

Škola čepování Pilsner Urquell

Naučíme vaše hosty zábavnou formou správné zásady čepování piva přímo od pivovarského odborníka. Sami si zkusí načepovat pivo a zjistí, zda se mohou zařadit mezi naše mistry výčepní. Po absolvování naší školy čepování pro ně již nebudou výrazy „čochtan“ a „mlíko“ cizí. Program obzvláště doporučujeme k odpolednímu nebo večernímu posezení, večírku či oslavě.

Napište nám
Őkola ŔepovßnÝ

Projížďka formanským povozem

Spřežení pivovarských koní se zrekonstruovaným povozem z roku 1942 představuje opravdový unikát plzeňského pivovaru. Zpestřete svou akci atraktivní projížďkou! Vaši klienti si z formanského povozu mohou prohlédnout areál pivovaru nebo historické centrum města Plzně. Formanský povoz také můžete využít jako stylovou dopravu z akce v pivovaru do místa ubytování.

Projížďku nelze absolvovat v zimním období a za deštivého počasí. V případě nepříznivého počasí vám nabídneme jako náhradu alternativní program.

Max. 15 osob na jednu projížďku. Nutno objednat minimálně 14 dní předem.

Napište nám
ProjÝ×´ka formanskřm povozem